Kampania społeczna “Dom Bez Rachunków” skierowana jest do osób, które zamierzają budować dom w najbliższej przyszłości oraz instalatorów, architektów i branżystów.

Budynki jednorodzinne o wysokim standardzie energetycznym

Kampania “Dom Bez Rachunków” promuje budynki jednorodzinne o wysokim standardzie energetycznym, które wyposażone są w pompę ciepła, fotowoltaikę oraz rekuperację . Dynamiczny rozwój systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła pozwalają obecnie projektować i budować budynki spełniające wszystkie oczekiwania przyszłych mieszkańców w zakresie komfortu, ekonomii i ekologii.

Oszczędności

Mieszkanie w “Domu Bez Rachunków”, w którym zamontowana jest pompa ciepła, fotowoltaika i wentylacja mechaniczna może wynieść miesięcznie tylko 20 zł.

Korzyści dla mieszkańców
“Dom Bez Rachunków” w polskich warunkach
“Dom Bez Rachunków” – prosta bryła budynku

„Dom Bez Rachunków” powinien być prosty i niewielki. Zwarta bryła domu, najlepiej na planie prostokąta, bez tarasów, balkonów, lukarn i wykuszy, gwarantuje eliminację wszelkich mostków termicznych i mniejsze straty ciepła.

Promocja EKO Dom+ od Banku Ochrony Środowiska

BOŚ BANK przygotował promocję EKO Dom+, która pomaga zbudować “Dom Bez Rachunków” – dom, który będzie samowystarczalny energetycznie, komfortowy i tani w eksploatacji.
Z promocji skorzystać mogą osoby, które złożą wniosek w placówce banku i jednocześnie planują budowę domu w technologii WT 2021, który posiadał będzie co najmniej dwa źródła energii OZE.
Szczegóły pod linkiem: http://bit.ly/353Tqys

Obiekty referencyjne – przykłady realizacji

Odwiedź stronę kampanii “Dom bez Rachunków” i dowiedz się więcej:
https://dombezrachunkow.com/