Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych wraz z Polską Organizacją Rozwoju Technologii Pomp Ciepła oraz Stowarzyszeniem Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych zaprasza do wspólnego świętowania Polskiego Dnia Hydraulika. Nasze branżowe święto przypada 11 marca.

Z tej okazji organizujemy całodniowy event. Świętować będziemy online. Już dziś zapraszamy do śledzenia informacji na facebookowym profilu – FB OSFIS

Hasło przewodnie tegorocznego Dnia – Instalator 2030 – stwarza okazję do przyjrzenia się profesji instalatora przede wszystkim w kontekście roli, jaką odegra instalator w procesie transformacji energetycznej, u progu której się znajdujemy.  Chcemy również zmierzyć się z wizją rozwoju samych firm instalacyjnych w perspektywie najbliższych 10 lat. Czeka nas zatem gorąca dyskusja! W panelu dyskusyjnym udział wezmą Stowarzyszenie OSFIS i SPIUG oraz PORT PC.

W programie nie zabraknie ciekawych rozmów, interesujących wiadomości i rozrywkowego wieczoru. Czekają również niespodzianki od Partnerów Stowarzyszenia OSFIS.

A całości dopełni ciekawa zabawa – fotograficzne wyzwanie dla instalatorów. Autorzy najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni.

Z całym programem imprezy zapoznać się można na stronie – Dzień Hydraulika

Każdego roku, 11 marca, na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Hydraulika – święto ustanowione przez Światową Radę Hydrauliki. Ma on na celu podniesienie świadomości na temat ważnej roli, jaką w naszym społeczeństwie odgrywa instalacja wodno-kanalizacyjna. Światowy Dzień Hydrauliki to sposób na podkreślenie ważnej roli przemysłu wodno-kanalizacyjnego. Każdego roku na całym świecie tego dnia organizowane są wydarzenia, konkursy, seminaria i wiele innych działań.

Przedstawiciele całej branży spotykają się, aby dzielić się wiedzą i znaleźć możliwość współpracy.

Promowanie związku między profesjonalnym wykonywaniem zawodu a zdrowiem, zrównoważonym rozwojem środowiska, bezpieczeństwem klimatycznym to również nasze zadanie.