O tym, że polska fotowoltaika rośnie jak na drożdżach, nie trzeba już nikogo przekonywać. Fakty mówią same za siebie. W Polsce funkcjonuje już ponad pół miliona prosumentów, którzy produkują energię elektryczną na własne potrzeby i korzystają z net meteringu. Czy ten system rozliczania prosumentów powinien się zmieniać? Jak rynek mikroinstalacji fotowoltaicznych radzi sobie bez programu Mój Prąd? Co dzieje się na rynku większych instalacji fotowoltaicznych? Jakich cen referencyjnych może spodziewać się na tegorocznych aukcjach OZE? Znajdź odpowiednie miejsce i odpowiedni czas na fachowe rozmowy o fotowoltaice i zapisz się na PV-CON 2021 w formule online!

Już 9 i 10 czerwca zapraszamy na kolejną – drugą edycję wyjątkowego, specjalistycznego spotkania w branży fotowoltaicznej. PV-CON 2021 to spotkanie poświęcone aktualnemu rozwojowi rynku fotowoltaicznego w kontekście zmian zachodzących na rynkach światowych i doskonała okazja na fachowe rozmowy o rynku PV. Wydarzenie przeznaczone jest w głównej mierze dla dystrybutorów, instalatorów i projektantów. Inwestorzy również znajdą coś dla siebie!

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła sprawuje Patronat nad wydarzeniem.

Tematyka

Kongres Fotowoltaiczny PV-CON 2021 ONLINE to jedyne takie wydarzenie w branży, oparte o nowoczesną formę przekazu i wyjątkową oprawę. To także najistotniejsze tematy oraz ciekawi goście. W pierwszy dzień kongresu – 9. czerwca o 10:00 zapraszamy na sesje kongresowe i premiery PV-CON 2021. Porozmawiamy o tym, skąd wzrost tak dynamiczny cen uprawnień do emisji CO2 i zastanowimy się, jaką rolę i potencjał w obniżaniu tych cen ma fotowoltaika. Przeanalizujemy wpływ zmian w prawie energetycznym na magazynowanie energii, obalimy mity i kontrowersyjne opinie w temacie dzierżawy gruntów pod fotowoltaikę. 

Odbędzie się też debata reprezentantów producentów falowników, którzy podyskutują o zmianach w zakresie kodeksów sieciowych, o decyzji PTPIREE w tej sprawie i o gotowości producentów falowników na nadchodzącą rewolucję.

Szczegółowy program można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Pierwszego dnia Kongresu Fotowoltaicznego będzie miała również miejsce premiera najnowszego wydania poradnika “Instalacje Fotowoltaiczne” autorstwa Bogdana Szymańskiego. Z tej okazji przygotowujemy niespodziankę, więc warto się zarejestrować! 

Premiera poradnika “Instalacje Fotowoltaiczne” to nie jedyna premiera, planowana na PV-CON 2021! Jakie to będą premiery? Tego nie zdradzimy aż do 9. czerwca! Bądźcie z nami na żywo!

W drugi dzień Kongresu Fotowoltaicznego PV-CON 2021 –10. czerwca polecamy serię webinarów z profesjonalistami. Tematy poszczególnych webinarów oraz formularze rejestracyjne będą dostępne w nieco późniejszym terminie. 

Rejestracja

Udział w kongresie PV-CON 2021 jest bezpłatny, ale udział możliwy jest tylko po wcześniejszej rejestracji. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają od nas aktualne informacje na temat wydarzenia, a po Kongresie materiały pokongresowe oraz nagranie z wydarzenia. 

FORMULARZ REJESTRACYJNY jest dostępny TUTAJ

Zarejestruj się już dziś i dołącz do zwiększającej się publiczności Kongresu Fotowoltaicznego PV-CON 2021. Nie przegap naszego wydarzenia live i bądź z nami online 9. i 10. czerwca 2021 roku! 

Materiał prasowy GLOBEnergia