Dla zainteresowanych udziałem w konkursie Szybka Ścieżka dedykowanym branży urządzeń grzewczych przygotowano praktyczne szkolenie online.

Szkolenie odbędzie się 30 marca 2020 r. o godz. 10.00 na kanale NCBR na portalu YouTube.

Podczas trwania szkolenia online przedstawione zostaną najważniejsze informacje dotyczące możliwości aplikowania w konkursie. Prowadzący szkolenie pracownicy NCBR szczegółowo wytłumaczą czym jest projekt B+R i jakie są jego oczekiwane rezultaty. W harmonogramie szkolenia zaplanowano również przedstawienie dobrych praktyk i wskazówek dotyczących wypełniania wniosku i omówienie najczęściej popełnianych przez wnioskodawców błędów.

Obowiązuje darmowa rejestracja.

Szczegóły dotyczące szkolenia oraz rejestracja dostępne pod linkiem:
https://www.ncbr.gov.pl/o-centrum/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/szybka-sciezka-urzadzenia-grzewcze-szkolenie-online-61941/

Przypominamy również, że termin zakończenia naboru w Konkursie 8/1.1.1/2019 – Szybka ścieżka „Urządzenia grzewcze” został przedłużony i upływa w dniu Nabór wniosków o dofinansowanie został wydłużony do 30 czerwca br.

Informacje o naborze

1.1 Projekty B+R przedsiębiorstw / 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa tzw. „Szybka ścieżka – URZĄDZENIA GRZEWCZE” – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
Link: http://bit.ly/2qAMJ7U