Serdecznie zapraszamy na Forum Pomp Ciepła które odbędzie się w Targach Kielce podczas Targów ENEX w dniu 8 marca 2023 r.

 

Od pomp ciepła nie ma już odwrotu! To technologia, która pozwala nie tylko na maksymalnie ekologiczne, ale również efektywne i tanie ogrzewanie. Widać to również na liczbach, bo pompy ciepła w kolejnych latach odnotowują rekordy sprzedażowe. W 2021 roku sprzedano ponad 56 tys. pomp ciepła, a w 2022 roku ponad 206 tys! Już wiemy, że 2023 rok również okaże się rekordowy, ale jaki wynik zostanie osiągnięty? Jaki jest potencjał polskiego rynku pomp ciepła? Jakie jest miejsce gruntowych, a jakie powietrznych pomp ciepła na rynku? Jak wygląda aktualna sytuacja cenowa? To tematy, na które warto rozmawiać!

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła objęła wydarzenie patronatem. Podczas wydarzenia odbędzie się debata PORT PC w której m.in. zdradzimy jaki był udział pomp ciepła wśród innych źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych w Polsce w 2022 r.

W debacie udział wezmą: Małgorzata Smuczyńska – viceprezes PORT PC oraz Paweł Lachman – prezes PORT PC.

W programie:

  • Nowości techniczne i produktowe z branży pomp ciepła i techniki grzewczej
  • Finanse i prawo
  • Komentarze branży
  • Wymiana doświadczeń branży instalacyjnej

Dla kogo?

  • Dla instalatorów HVAC, projektantów i inwestorów

Rejestracja:

Wydarzenie bezpłatne. Wymagana rejestracja.

Formularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ:

Wydarzenie odbędzie się na terenie Targów Kielce. W związku z tym, aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować również na Targi ENEX TUTAJ.

Strona wydarzenia:

Program i szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia: http://miastoze.pl/forum-pomp-ciepla/