Już 23 lutego 2022 r. zapraszamy na XV Forum Pomp Ciepła organizowane przez redakcję GLOBEnergia. Wydarzenie towarzyszy Targom ENEX w Kielcach.

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła objęła patronatem wydarzenie.


Od pomp ciepła nie ma już odwrotu! To technologia, która pozwala nie tylko na maksymalnie ekologiczne, ale również efektywne i tanie ogrzewanie. Widać to również na liczbach, bo pompy ciepła w kolejnych latach odnotowują rekordy sprzedażowe. W 2020 roku sprzedano ponad 56 tys. pomp ciepła. Już wiemy, że 2021 rok również okaże się rekordowy, ale jaki wynik zostanie osiągnięty? Jaki jest potencjał polskiego rynku pomp ciepła? Jakie jest miejsce gruntowych, a jakie powietrznych pomp ciepła na rynku? Jak wygląda aktualna sytuacja cenowa? To tematy, na które warto rozmawiać! Zapraszamy na XV – jubileuszową edycję Forum Pomp Ciepła!

Jednym z prelegentów będzie Paweł Lachman – Prezes Zarządu PORT PC.

Rejestracja na Forum Pomp Ciepła: https://wydarzenia.globenergia.pl/2021/11/05/xv-forum-pomp-ciepla/
XV FORUM POMP CIEPŁA odbędzie się w Strefie MiastOZE podczas Targów ENEX. W związku z tym, aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować również na Targi ENEX.
Rejestracja na Targi ENEX: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Informujemy, że wydarzenie odbywać się będzie w wydzielonej hali, z zachowaniem bezpiecznego dystansu oraz dużą kubaturą pomieszczenia.