Już niedługo rusza Forum Pomp Ciepła!

Już 24 października 2023 r. rozpocznie się Forum Pomp Ciepła w wersji online, na którym eksperci z całej Polski będą rozmawiać o najbardziej palących kwestiach branży. Jak wygląda rynek pomp ciepła w liczbach? Jakie są pułapki inwestycyjne w pompy ciepła? Jak wykonać ich badania? Na te i wiele innych pytań specjaliści odpowiedzą już niebawem. Zarejestruj się już dziś!

Forum Pomp Ciepła jest najstarszą w Polsce imprezą poświęconą stricte tym urządzeniom grzewczym. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła objęła wydarzenie patronatem. Podczas Forum Pomp Ciepła z ramienia PORT PC wystąpią Paweł Lachman – prezes PORT PC oraz Jarosław Ozimek – Sekretarz PORT PC.

Spotykamy się z Państwem już od ponad 16 lat, by przekazać najświeższe i najistotniejsze informacje dotyczące rynku polskiego i zagranicznego. O czym porozmawiamy tym razem?

Program Forum Pomp Ciepła 

Prelekcje rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do godziny 13:00. Całość będzie odbywała się w formie online.

Grzegorz Burek, redaktor naczelny GLOBENERGIA Rynek pomp ciepła w liczbach – gruntowe i powietrzne pompy ciepła po trzech kwartałach 2023 r.; Gruntowe pompy ciepła 2023 – renesans czy stabilizacja? Pompy ciepła w programie Czyste Powietrze i Mój Prąd
Paweł Lachman, prezes zarządu PORT PC Co z tymi f-gazami? Taryfy energetyczne dedykowane pompom ciepła; Pompy ciepła w programie Czyste Powietrze; Co dalej z rynkiem pomp ciepła w Polsce?
Dawid Pantera, menedżer marketingu produktu, Viessmann Sp. z o. o. Pompy ciepła w układzie z innymi systemami grzewczymi – czyli hybrydowe systemy grzewcze w praktyce [CASE STUDY];Pompy ciepła powietrzne a gruntowe – porównanie
Marcin Bugaj, główny projektant pomp ciepła, Corab S.A. Autoadaptacja i autodiagnostyka – rozwiązania przyszłości pomp ciepła;-Autoadaptacja i autodiagnostyka – czy to już inteligencja?-Jak ważny jest Internet?-Big data, czyli droga do inteligencji pomp ciepła;-Możliwości jakie dają algorytmy autoadaptacji, autodiagnostyki i rozwiązania chmurowe.
Jarosław Ozimek,

sekretarz PORT PC

Pułapki inwestycyjne pomp ciepła; Formalności konieczne do dopełnienia przy inwestycji w gruntowe pompy ciepła
Bogdan Szymański, GLOBENERGIA, SBF POLSKA PV Jak dobrać instalację fotowoltaiczną do domu z pompą ciepła?
Wojciech Luboń, Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii WGGIOŚ AGH w Miękini  Jak się wykonuje badania pomp ciepła?

Udział w wydarzeniu

Udział w wydarzeniu jest w pełni darmowy, jednak wymagana jest rejestracja. By nas oglądać, zarejestruj się tutaj.

FORUM POMP CIEPŁA online – EDYCJA PAŹDZIERNIK 2023
DATA: 24 PAŹDZIERNIK 2023
GODZINA: 10:00 – 13:00
REJESTRACJA: TUTAJ

Wydarzenie organizowane jest przez GLOBENERGIA.