W imieniu dyrekcji Państwowego Instytutu Geologicznego zapraszamy do udziału w 3. Forum Państwowej Służby Geologicznej (PSG) pt. Potencjał i perspektywy wykorzystania zasobów geotermalnych w Polsce. Forum odbędzie się 30 czerwca 2021 r. (środa) w godz. 10.00-14.00 w formule on-line.


Forum PSG to cykl spotkań, podczas których prezentowane są wyniki prac prowadzonych przez Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy (PIG-PIB) w ramach wypełniania zadań Państwowej Służby Geologicznej. Najbliższe Forum zostanie poświęcone geotermii. Podczas Forum PIG-PIB będzie rekomendować jak skutecznie wykorzystać potencjał geotermalny drzemiący w głębszych, jak i płytszych warstwach Ziemi. PIG-PIB liczy na owocną dyskusję, każdy głos z Państwa strony będzie dla PIG-PIB cenną wskazówką w realizacji zadań Państwowej Służby Geologicznej.

Zaproszenie:

List skierowany przez dyrektora Instytutu dr. inż. Mateusza Damrata, kliknij TUTAJ.
Komunikat zawierający program wydarzenia, kliknij TUTAJ.

Rejestracja na wydarzenie:

Udział w Forum jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych konieczne jest przesłanie zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://www.pgi.gov.pl/3-forum-psg
Pomimo formuły on-line liczba uczestników jest ograniczona – o udziale w Forum decyduje kolejność zgłoszeń.
Wszelkich informacji w sprawie Forum udziela Biuro Promocji i Komunikacji PIG-PIB:
E-mail: forum@pgi.gov.pl; tel. 22 45 92 724; 22 45 92 174